Blog

Demirin Kullanım Alanları

Demirin Kullanım Alanları

Dünyada üretilen metallerin büyük bir kısmını oluşturan demirdir bu yüzdende bütün metallerin arasında en çok tercih edilen ve kullanılandır. Dünya üzerinde çıkartılan metallerin %95’i demirdir bundan dolayı en düşük fiyata sahiptir ,yüksek mukavemet özelliğine de sahip olmasıyla bir çok sektörde etkili olarak kullanılmaktadır bu sektörler otomotiv ,inşaat ,gemi gövdesi yapımı ve daha bir çok sektörde bulunmaktadır.
 
İnşaat Demiri
Birçok kişinin bildiği gibi 17Ağustos 199 ve 12 Kasım 1999 tarihlerinde ülkemizin başına gelen üzücü deprem olaylarından sonra kaliteli inşaat kavramı üzerinde daha çok durulur ve hayatlarımıza daha iyi girmiş durumdadır. Aslında her zaman ve her dönem çok önemli olan bu kavramın bir deprem olayıyla hayatlarımıza girmesi çok kötü ve üzücüdür. Firmamız hem uygun hemde kaliteli malzemeler tedarik etmektedir inşaatlarınız için konya inşaat demiri fiyatları, konya çimento fiyatları ve konya alçı fiyatları konusunda bize danışmayı ihmal etmeyin. 
 
 
Kaliteli, sağlam ve dayanıklı bir inşaat için gerekli en önemli unsurlardan bir kaçını saymak gerekirse kullanılan çimento ve inşaat demirinin kalitesidir ayrıca dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur inşaat demirinin kullanımı ve doğru bir şekilde bükülmesidir.
 
Konya’ da bulunan firmamız konya inşaat demiri firmaları, konya çimento firmaları ve konya alçı firmaları arasında güvenilir yerini almıştır.
 

Copyright © Akgüller Çimento İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş | Tüm Hakkı Saklıdır konya reklam ajansı